Stowarzyszenie DAMA Poland Chapter

Information Management Fundamentals

On-line

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Information Management Fundamentals.  Informacje dotyczące agendy oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: https://irmuk.co.uk/event/information-management-fundamentals-3-day-virtual-course-2/ Jest to bardzo dobra okazja do budowania kompetencji w zakresie zarządzania danymi. Oficjalny język: angielski.

Webinar – Data Governance, but in a human way

On-line

Data governance is hard, and it’s all because of human beings tend to be emotional and sometimes irrational. But it shouldn’t be an excuse, it should be an opportunity to leverage the sensitivity of human beings to drive data governance through cross-functional collaboration. Tiankai experienced some things about the human aspect of Data Governance and […]

Information Architecture Conference (IAC 2024)

Seattle, USA on-site Seattle, United States

Zapraszamy do udziału w konferencji z cyklu Information Architecture Conference (IAC 2024).  Informacje dotyczące agendy oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: https://www.theiaconference.com Jest to bardzo dobra okazja do spotkania i wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie specjalistów zajmujących się zarządzaniem danymi. Oficjalny język: angielski.

Koszyk na zakupy